Mateřská škola > Jídelna

Školní jídelna
Lenka Mlynaričová, vedoucí školní jídelny 732 484 820,E-mail: jidelna@mshlubocky.cz

VIII.  Stravování - školní řád

• Při přijetí dítěte do mateřské školy bude dítě přihlášeno, po vyplnění stravovací přihlášky u vedoucí školní jídelny, ke stravování.
  • Dítě, které po nemoci nebo jiné nepřítomnosti přichází do mateřské školy, musí být předem přihlášeno ke stravování- nejpozději do 12.00 hod. předchozího dne před nástupem. Dítě bez přihlášené stravy nemůže být k pobytu do mateřské školy přijato.

Stejný postup je při jakékoliv následující nepřítomnosti, odhlášení stravy dítěte nejpozději do 12.00 hod den dopředu. Pokud dítěti stravu z důvodu nepředpokládané nepřítomnosti (nejčastěji nemoci) nelze včas odhlásit, mohou si zákonní zástupci pro stravu přijít v době od 10:30 do 11:00 hod do hlavní kuchyně. Nutností jsou vlastní přepravní nádoby. Tato možnost je pouze první den nepřítomnosti, pak musí zákonný zástupce stravu odhlásit. Pokud zákonný zástupce své dítě ze stravy včas neodhlásí, je povinen stravu zaplatit.

Přihlašování a odhlašování obědů se provádí den předem do 12.00 hod.

Při náhlém onemocnění dítěte si lze vyzvednout jídlo pouze první den nemoci dítěte, na ostatní dny je nutno dítě odhlásit.
Odhlašování dítěte
provádí zákonný zástupce dítěte telefonicky na tel.:
mobil: 732 484 820 - vedoucí školní jídelny  Lenka Mlynaričová, nebo osobně v mateřské škole.

Aktuální jídelní lístky

NÁVOD NA ZADÁNÍ INKASA STRAVNÉHO :

Svolení k inkasu   : sporožirový účet

Ve spořitelně nebo přes internet zadáte svolení k inkasu pro číslo sběrného účtu MŠ Hlubočky

100260811/0800

Platbu za stravné bude automaticky strhávat sama spořitelna na základě dat, která ji předá naše Mateřská škola a to vždy 15.následujícího měsíce (stravné za duben bude strženo 15.5. atd.). Lze nastavit limit. Maximální částka za stravné je 23x33.- =759,- , takže limit může být např.800,-. U dvou dětí dvojnásobný apod.

Svolení k inkasu   : běžný účet jakékoliv banky, mimo spořitelnu

V bance nebo přes internet zadáte svolení k inkasu pro číslo účtu MŠ Hlubočky

1808071359/0800

Platba za stravné bude automaticky strhávána na základě dat z uzavřeného měsíce a to vždy 15.následujícího měsíce (stravné za duben bude strženo 15.5. atd.). Lze nastavit limit. Maximální částka za stravné je 23x33.- =759,- , takže limit může být např.800,-. U dvou dětí dvojnásobný apod.

Další případné dotazy zodpovím na čísle 732484820

16. 7. Luboš

Zítra: Martina

Aktuální jídelní lístky

Doplňkové programy

doplňkové programy.doc

LOGOPEDIE

Příští logopedie proběhne

20.6.2018

Rodiče, kteří budou své děti doprovázet, se mohou zapsat na vyvěšený seznam.

DĚTI NOSÍ DENÍČKY!

mshlubocky_footer.png