Mateřská škola > Jídelna > Aktuální jídelní lístky

Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.

ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ 2020/2021

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ-ZVEŘEJNĚNÍ.docx

PODĚKOVÁNÍ

Ředitelství MŠ děkuje všem rodičům za vstřícnost v této složité době a přejeme všem hlavně zdraví, osobní pohodu a slunečné dny.

PRO RODIČE

Prosíme rodiče, kteří fotografují akce pořádané Mateřskou školou, zda by byli ochotni a vždy po akci mohli nějaké své fotky donést na USB flash disku do školky. Děkujeme, personál MŠ

Kritéria k přijímání dětí do MŠ

SMĚRNICE PRO STANOVENÍ KRITÉRIÍ.doc

Směrnice povinnosti předškolnímu vzdělávání.pdf

ZÁPIS DO MŠ

ZÁPIS 2.KOLO.pdf

INFORMOVÁNÍ - PŠD.docx

Žádost o přijetí k povinnému předškolnímu vz.doc

Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání 3.doc

Evidenční list.pdf

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ- OČKOVÁNÍ.docx

Bezhotovostní platba školného

5. 8. Kristián

Zítra: Oldřiška

LOGOPEDIE

?.6.2020 - prosím, zapiště se v šatně do formuláře.

mshlubocky_footer.png