Děti si užily krásné dopoledne ve Velké Bystřici. První jsme šli na hřiště, kde jsme se rozdělili do skupin frajeři, husťáci, vlčáci a užívali si místní atrakce. Potom jsme si dali svačinku a zakončili pobyt na hřišti slízáním nanuka. Potom jsme šli vodníkovou stezkou a počítali všechny vodníky. Vyslechli jsme příběh o místním vodníkovi a pak jsme si každý přáli tajná přání a šeptali jsme je vodníkovi do ucha. Tak doufejme, že se nám splní. Počasí bylo skvělé a cesta vláčkem byla moc príma.