Masopust v domově důchodců byl úžasný čas, kdy děti potěšily babičky a dědečky a strávili jsme hezké dopoledne napříč generacemi. Děti měli připravené písničky, tanečky a paní pečovatelky zas medvěda a pana muzikanta. Tančili jsme, zpívali jsme, smáli jsme se, hodovali jsme a na plno si to užili. Přece jen dětský smích a usměvavé oči babiček a dědečků mají své kouzlo :-)