Úvod > Aktuality > Webinář pro rodiče

26.4.2021
Datum ukončení:
2.6.2021

Vážení rodiče, zveme Vás na webinář pro rodiče na téma:

ROZVOJ SMYSLOVÉHO VNÍMÁNÍ – ANEB CO MŮŽU JAKO RODIČ UDĚLAT PRO DOBRÝ START I PRŮBĚH ŠKOLNÍ DOCHÁZKY

(PREVENCE ŠKOLNÍ NEÚSPĚŠNOSTI A PŘEDCHÁZENÍ SPECIFICKÝCH PORUCH UČENÍ)

Webinář se uskuteční dne 2. 6. 2021 OD 17:00 HOD. DO 18:30 HOD,

bude probíhat ON-LINE (odkaz pro připojení bude zaslán přihlášeným účastníkům před konáním akce).

LEKTORKOU KURZU JE MGR. LENKA BÍNOVÁ - doporučujeme!

zkušená a oblíbená lektorka, uznávaná odbornice na vzdělávání dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, pracovnice pedagogicko-psychologické poradny.

Seminář (beseda) je primárně určen pro zájemce z řad rodičů dětí v MŠ a mladšího školního věku.

Přihlášky posílejte na: pridalova@mas-sternbersko.cz (+420 739 497 248) nejpozději do 28. 5. 2021.

Do přihlášek prosím nezapomeňte uvést mailové adresy účastníků.
Rodiče dětí a další zájemci se mohou přihlašovat sami přímo na uvedený mail nebo můžete poslat hromadnou přihlášku za Vaši školu.

V PŘÍPADĚ PŘEKROČENÍ MAXIMÁLNÍ KAPACITY KURZU BUDE DÁNA PŘEDNOST RODIČŮM DĚTÍ PŘED PEDAGOGICKÝMI PRACOVNÍKY

MŠ A ZŠ, ROZHODUJÍCÍ BUDE ROVNĚŽ POŘADÍ PŘIHLÁŠENÝCH ZÁJEMCŮ!

SEMINÁŘ JE PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY ZDARMA.