Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velikonoční zdobení školky

Velikonoční zdobení školkyDatum konání:
29.3.2021
Datum ukončení:
5.4.2021

 

Děti, rodičové, přátelé, pojďme si vyzdobit školku k jarnímu svátku Velikonoce!

Protože ve školce je ticho jako v kostele, rozhodli jsme se Vám i nám rozveselit alespoň okolí. Velikonoce mají přeci tradici a zaslouží si oslavit. Každé oddělení si vyzdobí svůj vchod. Paní učitelky v pondělí 29.3. ráno s výzdobou začnou a děti s rodiči kdykoliv dokončí. Vyrábějte kraslice papírové, skořápkové, polystyrénové či z jiných materiálů, upleťte pomlázku, tatary, tvarujte zajíčky, ovečky, kuřátka z proutí, slámy papíru, uvažte mašli - zkrátka přispějte maličkostí (i velkých ;)) a přineste si ji do školky.

Odměnou nám a Všem z Hluboček bude pohled hodný obdivu při jarní procházce (a pro chtivé i hledání Velikonočního zajíčka!)

 

images.jpg

 

Zároveň budou v pondělí připraveny materiály k hravému učení a zábavě pro děti - najdete jako obvykle -  v tištěné podobě na brance oddělení nebo na webu mš k tisku.

Pro jakékoliv info volejte 732 484 800.

Všechny aktivity jsou dobrovolné a při účasti žádáme o dodržování hygienických norem vydaných vládou ČR.

 

                                                                                                                                                                                             Těšíme se, kolektiv mš